top of page

5 טיפים למקסום והעצמת העסק שלכם

עודכן: 24 בפבר׳ 2021לקראת שנת 2018 אגדנו עבורכם כמה טיפים להצלחת העסק שלכם בשנת 2018:

1. שימו את הלקוחות שלכם לפני הכל

קודם כל, שימו במרכז את הלקוח שלכם. הלקוחות שלכם הם לפני הכל, והם צריכים למשוך את הפוקוס העיקרי במהלך העבודה שלכם בשנת 2018. תציעו ללקוחות שלכם רעיונות שעוד לא הצעתם, תגרמו להם להיות מיוחדים מול המתחרים שלהם ולהרגיש מיוחדים. השתמשו בלקוחות שלכם כדי לבחון כיוונים חדשים והציעו להם פתרונות ייחודיים, כגון: מארזים בעיצוב אישי, לוחות שנה ממותגים או אריזות מעוצבות, תוך בדיקה האם ישנה התעניינות אמיתית, וכך תדעו כיצד להתקדם.

2. בדקו את עצמכם

הביטו אחורה על השנה שעומדת להיגמר, ונסו לחשוב אילו מהפרויקטים שעשיתם הצליחו וגרפו התלהבות, ואילו פרויקטים פחות. תרגישו את קהל הלקוחות והמשתמשים שלכם, ומכאן תוכלו לקבל החלטות עתידיות. לכל אריזה, עלון או חוברת יש תרומה ומשמעות לעסק שלכם, אך צריך לבחון האם העיצוב, הנראות והחדשנות של מוצרים אלה תואמים את החשיבה העסקית והכיוון של העסק שלכם.

3. הכינו תכנית עבודה

לאחר שסיימתם להפיק לקחים על פרויקטים שעשיתם בשנה האחרונה, כעת הגיע הזמן לבנות תכנית עבודה לשנת 2018. היו קשובים לטכנולוגיות חדישות בשוק אשר יכולות לגרום לעסק שלכם לעבוד בצורה טובה יותר. היו חדשניים, יצירתיים וטובים יותר מהמתחרים שלכם. עם הטכנולוגיות כיום, כרטיס ביקור סטנדרטי יכול להפוך לכרטיס ביקור עם חיתוך בלייזר של אותיות השם שלכם, או לחיתוך היוצר את התמונה שלכם. אם עד היום כרטיסי ברכה שחילקתם ללקוחות וספקים בחגים היה מרובע עם עיצוב מיוחד, היום תוכלו לייצר חיתוכים מיוחדים על גבי הכרטיס שירשימו את הקהל שלכם, כגון: חיתוך נייר בלייזר, חיתוך נייר צורני, כרטיס ברכה חתוך בלייזר ועוד. וכך תוכלו למצב את עצמכם מעל המתחרים.

4. הציבו לעצמכם תקציב

במבט לאחור על התקציב והוצאות, בין אם העסק שלכם קטן או בינוני, זה הזמן לחשוב על תקציב לפרויקטים לשנת 2018. קחו בחשבון שיצירת פרויקטים עם טכנולוגיות חדשניות בשוק יכול להישמע גדול, אך העלויות ברובן זהות לעלויות השימוש בטכנולוגיות הקיימות כיום, לכן אין צורך להילחץ משימוש באלמנטים חדשניים. נסו לחשוב מה אתם צריכים ומה אתם יכולים לעשות כדי למקסם רווחים.

5. תמיד תשאפו להיות טובים יותר

אסטרטגיה נכונה בשילוב עם תקציב נכון, יובילו אתכם לביצוע שיפורים שייקחו אתכם להצלחות מידיות בעסק שלכם, בדיוק בזמן לקראת שנת 2018. כיום מבחר הטכנולוגיות והגימורים מציעים לכם עולם שלם של אפשרויות לייחד את העסק שלכם ולהפתיע את הלקוחות שלכם, כל יום מחדש.

מעוניינים לשמוע על דרכים נוספות לשפר את העסק שלכם באמצעות טכנולוגיות דפוס וגימור חדשניות, כגון: כרטיס ברכה מיוחד, כרטיסי ברכה מיוחדים, שירותי דפוס דיגיטלי, שירותי חיתוך נייר בלייזר? צרו איתנו קשר עוד היום, ויחד נצעד לקראת שנה 2018 מוצלחת ומשגשגת.

שנה טובה ומוצלחת לכולנו!


18 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

בתי דפוס באשדוד

לפני כשלושה עשורים כשהאינטרנט והאי מייל נכנסו לחיינו, היו שטענו וניבאו כי הדפוס צפוי להיעלם. והנה, עשורים אחרי, הדפוס לא רק שלא נעלם, אלא גם מתפתח, מתקדם ומציע אפשרויות הדפסה חדשה לצד האפשרויות המוכרו

הדפסת חצי גיליון

גיליונות וחצי גיליונות הן הדרך והשפה שבה בתי דפוס מגדירים את גודל הנייר לביצוע עבודת ההדפסה. מרבית עבודות הדפוס, עושים שימוש בגודל מלא או חצי גודל של תקן דף סטנדרטי, בכדי ליצור אחידות והבנה של גודל הת

הדפסת קלפי משחק בעיצוב אישי

קלפים משמשים לצרכים רבים כאשר השימושים המוכרים ביותר הם: קלפים למשחקים בטווח גילאים צעיר ועד מבוגר, קלפים לצורכי טיפול רגשי קלפים למטרות ידע וחינוך. ניתן לרכוש קלפים למטרות הללו בכל חנות ספרים, משחקים

bottom of page