4 אריזות שבשבילן לא צריך יותר מדמיון

עודכן: 11 בפבר׳ 2019


בעולם הדיגיטלי של היום, הכל "חכם" – טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות, ואפילו אריזות חכמות, כאלו שמשלבות בתוכן טכנולוגיה שמחברת בין העולם האמיתי לעולם שברשת, כמו קוד QR או מציאות רבודה (Augmented Reality) שמשלבת אינטראקטיביות וחווית משתמש.

הטכנולוגיות האלו הן אולי נפלאות, אבל עדיין יש מקום ותפקיד חשוב לאריזות פיזיות "אולד סקול". כשהן עשויות טוב ומעוצבות יפה, הן זכירות, מושכות את העיניים של הלקוחות ומשכנעות אותם לקנות.

הנה כמה דוגמאות לאריזות סופר יצירתיות ומגניבות – ובעיקר חכמות.

1. מחזירים את הצמר לכבשים


עיצוב הורס לאריזה של גליל חוטי צמר בצורה של כבשה. גם נשמע הגיוני לחלוטין, וגם כך מוצר משעמם ומובן מאליו כמו גליל סריגה הופך להרבה יותר כיף.

 

2. בלי פלסטיק, ובלי קמטים


להפחית את כמות הפלסטיק שאנחנו קונים ומשתמשים נהייתה מטרה קריטית עבור כולנו. למצוא דרך לעשות זאת, מבלי להתפשר על איכות המוצר, יכולה להיות מאתגרת עבור מעצבים ומותגים כאחד. לדוגמא, אריזת הנייר הזו עבור בגדים שהופכת בקלות למתלה/קולב, לקחה השראה מהצורך הזה.

 

3. יום שיער טוב


אתם תחשבו שזה קשה להפוך את אריזת הסופרמרקט הסטנדרטית למשהו מגניב. אבל זה בדיוק מה שעשה המעצב הרוסי ניקיטה קונקין עם אריזות הנודלס שלו, שהציג פסטה כמגוון רחב של תסרוקות טרנדיות.

 

4. צ'יפס לקחת


יכול להיות שזו לא הבעיה הכי חשובה בעולם, אבל המאבק בזה - הוא אמיתי. מכירים את זה שאתם רוצים לקנות צ'יפס ל"דרך"? אז או שמוותרים על קטשופ (כי זה יכול להיות באמת בלאגן) או שמוותרים על לקנות צ'יפס ל"דרך". אם רק היה פתרון פשוט יותר...

 

קרדיט ל: Prime Group

תורגם ע"י צוות דפוס אילן


47 צפיות0 תגובות