מוזאיק - מיליון עיצובים בלחיצת כפתור


יצרנו עבורכם עיצוב אישי ב"מוזאיק" שמתאים בדיוק בשבילכם!

אנו רואים יותר ויותר עסקים המחפשים דרכים ייחודיות לבלוט מבין המתחרים, להגיע לקהלים יותר רחבים ולשדרג את המוצרים הקיימים שלהם. כולם מחפשים ערך מוסף חדש, משהו שונה שיבדל אותם, ויביא אותם להצלחה ומקסום רווחים. גם אתם מרגישים ככה?

טכנולוגיית המוזאיק נתפסת כאחד החידושים המעניינים שיש כיום בעולם הדפוס. המוזאיק, או בשמו העברי פסיפס, מורכב מתמונות, טקסטים או צבעים המודפסים על אריזת מוצר כשרוול או כמארז עצמו, או בכל דרך אחרת אליה הדימיון שלכם לוקח אתכם. מדובר ביכולת להדפיס מידע משתנה על כל מוצר/אריזה, ובאמצעות כך ניתן ליצור מגוון אינסופי של עיצובים שונים ומיוחדים לאותו המוצר, כגון: לוח שנה שולחני בעיצוב אישי, מחברת מעוצבת אישית, אריזות מעוצבות. כך ניתן לייצר את אותו המוצר במיליון גרסאות שונות כמעט ללא מאמץ – וכל זאת תוך הוספת ערך מוסף למוצר שלכם, כך שיבלוט מעל השאר.

אחד הפרויקטים המיוחדים בתחום המוזאיק הופק על ידי חברת שטראוס עלית עבור מארזי שוקולד עם הדפס של מוזאיק בחלק החיצוני של האריזה. שטראוס עלית חיפשו רעיון מיוחד שייקח את המוצר שלהם כמה צעדים קדימה, ויגרום להם לבלוט בין המתחרים השונים בשוק. הפרויקט היה עצום בהיקפו, וכמות המארזים שהופקו והודפסו בטכנולוגיית המוזאיק עמד על כמיליון מארזי שוקולד, כאשר כל אחד עם הדפס מוזאיק שונה מקודמיו, וייחודי ביופיו אל מול המתחרים. המוצר הוכיח את עצמו גם על המדפים וגרף הצלחה שיווקית גדולה.

כיום עסקים חייבים להיות חדשניים, מקוריים ומיוחדים אל מול התחרות הגדולה בשוק. היכולת לקחת מוצר אחד וליצור מעיצוב אחד קיים מיליון מוצרים מעוצבים אישית, כגון: לוח שנה שולחני בעיצוב אישי, מחברת מעוצבת אישית, אריזות מעוצבות - מוצרים מעוצבים אישית ושונים בטכנולוגיה פשוטה, יכולת זו תיקח את המוצר שלכם למקום אחר, ותמצב את העסק שלכם בדיוק היכן שתרצו אל מול קהל הלקוחות.

יש לכם שאלות בנושא הדפסת המוזאיק? רוצים לשמוע עוד על הטכנולוגיה? צרו איתנו קשר לפרטים נוספים :)
#מוזאיק #אוריגמו #עלית #קוקהקולה

25 צפיות0 תגובות